Jeśli poszukujesz wybitnego prawnika, specjalizującego się w prawie karnym, Joanna Dubel-Kamińska to bez wątpienia doskonały wybór. Moja kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie w sprawach karnych, niezależnie od instancji sądowej. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu oraz solidnemu przygotowaniu merytorycznemu, mogę zaoferować nieocenioną pomoc klientom z Lublina, poszukującym rzetelnej obrony.

Przygotowanie do sprawy

Zapewniam indywidualne podejście do każdej sprawy oraz pełne zaangażowanie w interesy klienta. Wspólnie z klientem opracowuję strategię obrony, dopasowaną do konkretnych okoliczności prawnych. Zapewniam stały kontakt oraz wysoką jakość obsługi prawnej, dbając o satysfakcję klienta. Zachęcam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z moich usług.

Jeśli szukacie Państwo doświadczonego adwokata o solidnej wiedzy z zakresu prawa karnego, to Kancelaria Adwokacka Joanny Dubel-Kamińskiej to trafny wybór. Zapewniam kompleksowe wsparcie klientom od momentu wniesienia aktu oskarżenia aż po potencjalną apelację. Ponadto, prowadzę różnorodne sprawy związane z prawem karnym, obejmujące m.in. kwestie odroczenia lub zawieszenia wykonywania kary pozbawienia wolności oraz warunkowego przedterminowego zwolnienia z reszty kary pozbawienia wolności.

Obrona w sprawach karnych

Obrona w sprawach karnych skarbowych

Reprezentacja oskarżyciela posiłkowego, oskarżyciela prywatnego i powoda cywilnego w procesie cywilnym

Sporządzanie pism procesowych